Nauczyciele
mgr Małgorzata Kolimaga
- Dyrektor
- Pedagog
mgr Przemysław Kranz
- Wicedyretor
- Nauczyciel chemii
mgr Paulina Abramowska
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Jacek Arkuszewski
- Nauczyciel religii
mgr Hanna Balcerak
- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Wychowawca klasy IIa
- Logopeda
mgr Kamil Bielicki
- Nauczyciel historii
- Nauczyciel WOS
- Wychowawca klasy Va
mgr Małgorzata Bruch
- Pedagog szkolny
mgr Katarzyna Ciechorska
- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Wychowawca klasy IIIa
mgr Jadwiga Czajkowska
- Nauczyciel języka angielskiego
- Wychowawca klasy IVa
mgr Teresa Czajkowska – Jędras
- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Wychowawca klasy IIb
- Nauczyciel muzyki
mgr Krzysztof Dankowski
- Nauczyciel biologii
- Nauczyciel geografii
- Nauczyciel przyrody
- Wychowawca klasy VIIIa
mgr Rafał Drapiewski
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Beata Anna Dudzińska
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Hanna Fenske
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Anna Gałązka
- Nauczyciel języka niemieckiego
mgr Małgorzata Hadaczek
- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Wychowawca klasy Ia
mgr Marta Heldt
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Beata Kantorska
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Sławomir Karski
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Małgorzata Kleczkowska – Kurzyńska
- Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Nauczyciel informatyki
- Nauczyciel bibliotekarz
- Wychowawca klasy Ib
mgr Elżbieta Kononiuk
- Nauczyciel bibliotekarz
mgr Krzysztof Kędzierski
- Nauczyciel muzyki
- Nauczyciel techniki
- Nauczyciel plastyki
mgr Milena Leszczyńska
- Pedagog szkolny
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
- Doradca zawodowy
- Logopeda
mgr Marta Maciąg
- Nauczyciel języka polskiego
- Wychowawca klasy VIIa
mgr Kamila Mądraszewska
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Sylwia Mikulska
- Nauczyciel matematyki
mgr Agnieszka Nowak
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Aneta Nowicka
- Nauczyciel języka polskiego
- Nauczyciel języka angielskiego
mgr Magdalena Ostrowska
- Pedagog specjalny
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Małgorzata Pietrzak
- Nauczyciel wychowania fizycznego
- Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
- Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
- Wychowawca klasy VIa
mgr Karolina Pieńczewska-Rusin
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
ks. Marek Rengiel
- Nauczyciel religii
mgr inż Agnieszka Stranc-Cieśla
- Nauczyciel informatyki
mgr Aleksandra Wachek
- Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
mgr Marzena Wilczewska
- Psycholog szkolny
mgr Violeta Witkowska
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
- Logopeda
- Kierownik filii w Siemoniu
mgr Agnieszka Wiśniewska
- Logopeda
mgr Natalia Worach
- Nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Szymon Wszelaki
- Nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Kazimierz Żuchowski
- Nauczyciel fizyki