Lekcja otwarta

W dniu 11 grudnia 2023 roku odbyła się lekcja otwarta w ramach projektu "3D Cube Challenge: Twórz i Drukuj". Wydarzenie to zgromadziło nauczycieli, rodziców i uczniów.

Uczestnicy projektu mieli okazję dzielić się zdobytą wiedzą w trakcie realizacji projektu. Zaprezentowali swoje osiągnięcia poprzez przedstawienie swoich wydrukowanych brył przed zgromadzonym audytorium. W trakcie prezentacji, dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z projektem, omawiali trudności napotkane podczas procesu projektowania i drukowania, a także dzielili się wnioskami wyniesionymi z tego doświadczenia.

Lekcja otwarta stała się nie tylko okazją do prezentacji konkretnych osiągnięć, ale również do wymiany wiedzy i doświadczeń między uczestnikami projektu a nauczycielami, uczniami i rodzicami. Takie spotkanie było świetnym zwieńczeniem tego przedsięwzięcia, podkreślając jego wartość dla całej społeczności edukacyjnej.

Na zakończenie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym - nauczycielom, rodzicom oraz uczniom, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Rolę koordynatora i prowadzącego zajęcia, w ramach projektu "3D Cube Challenge: Twórz i Drukuj", X edycji programu grantowego mPotęga, pełniła Pani Agnieszka Stranc-Cieśla.